У Гнідині згорів Свято-Миколаїаський храм: громада вже зібрала понад 100 тис. гривень на відбудову

20 січня у Гнідині з невідомої допоки причини згоріла будівля Свято-Миколаївського храму Православної Церкви України. Згоріла так, що відновленню не підлягає. Про це у Facebook повідомив Василь Галатенко.

«…потрібно думати про спорудження нового церковного приміщення. І це на фоні нашої всенародної трагедії – кровопролитної війни проти московських загарбників. Правду кажуть люди, що біда ніколи не ходить сама, а ще й лихо за собою водить. Але ж ми – українці! Ми – сильні, мужні, відважні, хоробрі, відчайдушні, рішучі, безстрашні, терплячі і незламні! Звичайно, ми продовжуватимемо допомагати Збройним силам України. Але водночас докладемо всіх зусиль, щоб у стислі терміни відбудувати наш загальносільський український храм. Рух до цієї мети уже розпочався», – зазначив Галатенко. 

За його словами, лише за два дні вдалося зібрати понад 100 тис. гривень.

Галатенко також додав, що готівкові внески від усіх бажаючих приймає секретар Золочівської сільської ради Валентина Михайлівна Норець. Номер її контактного телефону: 066-316-91-00. Добровільні пожертвування також можна переказати на картку ПриватБанку: 5168 7554 3305 4356 (Василь Іванович Галатенко).

«Якщо ми діятимемо спільно, то нам до снаги все!» – резюмував він.

Share Button