Де придбати і за якою ціною: принести ялинку в хату зараз коштує багато?..

Святкова ялинка – особливий елемент новорічних свят, своєрідна традиція, яка стала майже обов’язковою для багатьох родин світу.

Журналіст «ТС» порівняв ціни на ялинки в різних мікрорайонах Борисполя та придивився, де обрати найкращу лісову красуню.

Ціни  на різдвяні дерева коливаються залежно від розміру: найменші ялинки коштують 100-250 грн (це з’єднані, гарно оформлені гілочки на дерев’яній підставці), трішки вищі – 300-400 грн. Звичну українцям сосну розміром від 0,8 до 1,5 метра можна придбати від 500 до 700 грн. Найбільшими та найдорожчими є блакитні та данські ялини, ціна яких коливається від 900 до 2800 грн, залежно від розміру.

Якщо вам подрібна «жива» ялинка, найоптимальнішим варіантом є придбати зібрану з гілочок, коштує це трохи дешевше і ялинка більш практична.

На заміну «живим» багато містян зараз купують штучні ялинки. Пенсіонерка Любов Петрівна придбала таку ялинку вже давно і жодного разу, каже, не пожалкувала:

«Раніше з сім’єю ставили «живі» ялинки, купували або чоловік із роботи приносив (у лісництві працював). Донька купила мені штучну ялинку вже років зо три тому, і до сьогодні нею я задоволена. Просто щороку купувати – це дорого та і для екології шкідливо, а так і гроші економимо, і природу бережемо. А тим, хто каже, що немає запаху хвої вдома, запаху свята, пораджу: купіть собі гілочку з сосни або освіжувач повітря хвойний – і буде вам запах», – запевняє пані Любов.

Якщо ви прихильник штучних ялинок, знайти їх можна в ТЦ «Park Town», ТРЦ «Aeromall», мережі магазинів «Епіцентр» або просто замовити в інтернеті.

А якщо хочете придбати «живу» ялинку, можете знайти її на Центральному ринку міста Борисполя або за адресою: Київський Шлях, 14 (біля ЦУМу). Цього року є багато ялинкових точок, зокрема, новорічні красуні продаються на вул. Шевченка (біля повороту на Чернігівську) та на виїзді з міста в бік Іванкова (недалеко від готелю «Золотий Лев»). Купуючи новорічну красуню, обов’язково перевірте, чи є на ній бирка.

Та яку б ялинку ви не обрали, головне – щоб вона додавала вам святкового настрою, який у нас ворогам не забрати! Багато продавців зараз проявляють ініціативу: «купуй ялинку – допомагай ЗСУ», де частина коштів із продажу йде на потреби наших захисників. Тому обирайте з розумом та допомагайте військовим, які вміло роблять свою справу на фронті – а це і є наш святковий настрій!

Віталій КРУПЕНЯ, «ТС», фото автора

Share Button