Солодощі школярам, дошкільнятам та дітям з особливими потребами від Благодійного фонду «МХП-Громаді» та «Старинської птахофабрики»

Директор СТОВ «Старинська птахофабрика» Сергій Міщенко та регіональний менеджер із соціальних проєктів Юлія Король на один день перевтілилися у помічників Святого Миколая і завітали до Мирненської школи.

Діти підготували невеликий концерт для гостей та зачитали вірші, в яких просили Миколая про щасливу родину, здоров’я для рідних та мир для України. Сергій Міщенко привітав вихованців закладу зі святом та висловив надію, що Святий Миколай принесе малечі більше причин для посмішок.

Також отримали солодкі подарунки від Благодійного фонду та «Старинської птахофабрики» вихованці навчальних закладів у селах Сошників та Старе

«Діткам потрібна увага, – поділився  враженнями директор Мирненської школи Тарас Похиль, – і цю увагу вони відчувають завдяки «Старинській птахофабриці»».

Після урочистої частини у Мирному Юлія Король завітала до «Інклюзивно-ресурсного центру» в Баришівці. Від імені «Старинської птахофабрики» та Благодійного фонду «МХП-Громаді» Юлія привезла вихованцям закладу солодкі подарунки.

КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Баришівської селищної ради був створений з метою забезпечення права дітей з особливими потребами на освіту. На базі закладу проводять корекційні заняття, що допомагають хлопчикам і дівчаткам адаптуватися, інтегруватися в суспільство, відкрити нові можливості. Кілька разів на тиждень вихованці центру займаються з вчителем-логопедом та практичним психологом.

Наразі в ІРЦ навчається 15 дітей.

Share Button