Укрпошта випустила марку «Переможного Нового року!»

АТ «Укрпошта» ввела в обіг та погасила штемпелем «Перший день» новорічну поштову марку «Переможного Нового року!». Її тираж – 720 тисяч примирників, а номінальна вартість – 12 грн. Про це повідомила пресслужба поштового оператора.

Зазначається, що тираж марок – 720 тис. примірників або 120 тис. аркушів. Номінальна вартість поштової марки – 12 грн. Поштовий випуск включає марковий аркуш, немаркований художній конверт «Переможного Нового року!» і художню картку «З Різдвом!» за ескізом Олександра Охапкіна, який у народному голосуванні посів 2-ге місце. Вартість набору – 88 грн.

На марці «Переможного Нового року!» зображено дівчину і українського військового, яких розлучила велика війна: вона – на самоті зустрічає новорічні свята, він – на лінії зіткнення з ворогом. Продовження історії в сюжеті конверта «Перший день»: попри всі випробування – пара нарешті разом, вони зустрічають наступний Новий рік у вільній і мирній Україні.

Конкурсний ескіз видозмінено з урахуванням побажань учасників народного голосування: на підвіконні запалені свічки – невід’ємний атрибут року, що минає, а поле бою вкрите снігом. Його авторкою стала одинадцятикласниця з Миколаєва Валерія Михайлова.

Придбати поштовий випуск «Переможного Нового року!» можна, починаючи з 19 грудня, у відділеннях Укрпошти по всій країні, а також в офіційному онлайн-магазині Укрпошти.

Share Button