Переселенців учили бути щасливими

Втрачати щось близьке та звичне завжди непросто. Особливо, якщо не бути до цього готовим, а втрачати доводиться майже все. Саме така доля спіткала вимушених переселенців з Криму та східних регіонів України. Щоб хоч трохи допомогти їм у цій непростій ситуації, 20 січня в приміщенні Бориспільської міської ради відбувся тренінг на тему «Позитивне мислення у кризових ситуаціях та як вижити в тяжкі часи».

DSC_3920

Психолог-консультант Раїса Кузьменко та заступник міського голови Людмила Пасенко

За словами заступника міського голови Людмили Пасенко, ініціатором проведення тренінгу для переселенців, які проживають на території Борисполя, виступила громадська організація «Герої нашого часу» у рамках проекту «Надзвичайна допомога вимушеним переселенцям в Україні» за підтримки Канадського посольства.

Тренінг проводила психолог-консультант Раїса Кузьменко, яка має за плечима двадцятирічний стаж у цій сфері. За декілька годин вона наочно продемонструвала, як стати щасливим навіть у такий складний для всіх час. За словами психолога, відчуття щастя на 40% залежить від нашого внутрішнього стану. А тому радить: щоб змінити своє життя на краще, потрібно намагатися бачити в оточуючому більше позитива. Тим більше, що бути щасливим дуже вигідно. Адже, як наголосила Р. Кузьменко, такі люди живуть довше та більш успішні в усіх сферах життя.

Як повідомив присутній на тренінгу голова ГО «Герої нашого часу» Андрій Поліщук, це вже восьмий подібний захід у Київській області, але далеко не останній. А. Поліщук пообіцяв проводити подібні тренінги у Борисполі й надалі, якщо вимушені переселенці цього забажають.

Ольга Рогач, «ТС», фото Віктора Співака

Share Button