СВЯТО З АВТОМАТОМ У РУКАХ

Серце б’ється в ритмі ЗСУ

6 грудня відзначатимемо День Збройних сил України. Журналісти «ТС» відвідали військову частину Повітряних сил України в м. Бориспіль та поспілкувалися з нашими захисниками. Настрій у бійців, як вони кажуть, «бомба».

Зараз хлопці готуються до зими, риють окопи та проходять щоденні тренування. Серед хобі – заняття спортом та перегляд стрічки новин. Підтримують бійці один одного влучними жартами та постійним позитивом. «Працюємо, як одне ціле», – це слова одного з бійців авіабригади.

День Збройних сил України цього року планують святкувати скромно. «Будемо торт робити, що дадуть у їдальні, з того й зробимо, тобто, буде торт із каші й котлет», – жартують бійці. На сторожі разом із хлопцями стоїть пес, позивний його не розголошується, але солдати кажуть, що за Україну і котлету від хазяїна – розірве будь-кого».

Сьогодні кожен солдат та офіцер Збройних сил – герой. Дякуємо кожному з вас за кожний наш спокійний день. Ми вкотре переконалися, що армія у нас є! І ми пишаємося нею! Вона нарощує свою силу й міць не тільки в «учебках» і на тренувальних полігонах, а найперше – на передовій – у боях з ворогом-терористом. Вона сильна духом і патріотизмом. А ще народом, який її всіляко підтримує. І саме ця єдність армії з народом робить її непереможною в цій жорстокій кровопролитній війні.

Слава Збройним силам України! Слава Україні!

Віталій КРУПЕНЯ, «ТС», фото автора

Share Button