ВІДДАВ ЖИТТЯ ЗА УКРАЇНУ

Відійшов у небуття ще один наш земляк-Герой, мужній воїн, відважний захисник, випускник Бориспільської ЗОШ № 6, солдат, водій відділення охорони взводу охорони роти охорони Сергій Хобта.

Рідні та друзі згадують Сергія як скромного, людяного, спокійного, чесного, відповідального, добродушного чоловіка з високими моральними цінностями. Мав дві вищі освіти (педагогічна та економічна), займався важкою атлетикою, захоплювався риболовлею. Всім серцем та душею любив своїх племінників, яких ніколи не обділяв увагою.

З дитинства ріс справжнім патріотом. Хоча останні роки жив і працював за кордоном, не міг стояти осторонь подій, що відбувалися в Україні. Відтак був активним учасником Революції Гідності – допомагав виносити поранених.

За місяць до початку повномасштабного вторгнення росії на територію України повернувся із-за кордону. Не роздумуючи, вже у березні став на захист рідної землі та кожного з нас.

19 листопада внаслідок мінометного обстрілу на Донеччині життя справжнього патріота обірвалося…

Висловлюємо щирі співчуття сім’ї, рідним, близьким та розділяємо біль гіркої непоправно втрати.

Світлий спомин про звитяжного захисника України назавжди залишиться в наших серцях та спогадах його родини, друзів, земляків, бойових побратимів.

Вічна і світла пам’ять усім, хто віддав життя за Україну.

Герої не вмирають!

Share Button