Зеленський у Херсоні взяв участь у піднятті прапора і поспілкувався з військовими

Президент Володимир Зеленський у понеділок, 14 листопада, відвідав визволений від російських загарбників Херсон. Глава держави зустрівся з військовослужбовцями, а також узяв участь в офіційній церемонії підняття прапора України. Фото із захисниками президент опублікував у Телеграмі. Про це поінформували у пресслужбі глави держави.

Вказується, що президент подякував українським військовим, які брали участь у визволенні Херсонщини, і зазначив, що для нього честь бути разом із ними в українському Херсоні.

«Від цього дуже тепло на серці, на душі. Хочу подякувати вам за те, що ви такі є і що повертаєте Україну на Херсонщину. Повертаємо наші Збройні сили, нашу державу, наш прапор», – сказав Зеленський.

Водночас він наголосив, що російські війська залишили на Херсонщині велику кількість зруйнованих будинків та інших споруд, пошкоджені комунікації, розстріляні автомобілі.

«Це те, що наробила російська федерація в нашій державі, показала всьому світові, що вона може вбивати. Але всі ми, наші Збройні сили, наша Нацгвардія, розвідка показали, що вбити Україну неможливо», – зауважив президент.

Глава держави й усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих, хто загинув заради звільнення Херсонщини.

Зеленський поспілкувався з жителями Херсона, які впродовж місяців демонстрували стійкість і вірили в повернення України.

Він підкреслив, що на території області потрібно дотримуватися заходів безпеки, адже росіяни замінували багато об’єктів і додав, що в Херсоні тривають роботи з відновлення електропостачання та ліній зв’язку.

Нагадаємо, 11 листопада президент заявив, що Херсон повертається під контроль України. 12 листопада в Офісі президента поінформували, що в Херсоні та області вже розпочали роботу начальник обласної військової адміністрації Ярослав Янушевич, співробітники Національної поліції та Служби безпеки України.

Share Button