Школа у Воронькові відзначила свій 180-літній ювілей

Як відзначають в освітньому закладі, за ці роки вдалося пройти складний шлях становлення і розвитку, і, незважаючи на швидко мінливий час і зміни, Вороньківська школа зуміла знайти своє обличчя і стати рідною домівкою для хлопців і дівчат.

Тисячі випускників отримали в її стінах знання, спортивний гарт, добру підтримку і дбайливу увагу вчителів. Школа має традиції, які свято оберігаються і передаються з року в рік.

«Школа багато років намагається йти в ногу з часом. У 2022-2023 навчальному році тут навчається 562 учні. Працює стабільний, досвідчений колектив, який налічує 44 педагогічні працівники. Школа має добре обладнані кабінети, комп’ютерні класи, спортивний зал, Steam-центр, модернізовану їдальню. Має власний спортивний майданчик зі штучним покриттям», – відзначили у навчальному закладі.

За 180 років, яких тільки спеціальностей не набули випускники закладу. Знаємо про водіїв, юристів, лікарів, економістів, проєктантів, менеджерів, електриків, диск-жокеїв, спортсменів, докторів наук і навіть керівників метрополітену. Але одна професія в цій школі шанується найбільше. Це випускники школи, що повернулися до неї педагогами і продовжують навчати наших дітей.

…Серед випускників школи багато відомих людей. Як не згадати Володимира Івановича Петренка – кандидата технічних наук, Героя України, багаторічного керівника ВАТ «Київметробуд», Почесного громадянина Бориспільщини; Софію Степанівну Вербицьку – Героя соціалістичної праці; Михайла Яковича Куленка – члена Національної спілки художників України; Надію Іванівну Григоренко – доктора філологічних наук, професора Ніжинського університету ім. Миколи Гоголя; Ігоря Івановича Землянських – художника-орнітолога, Почесного громадянина Бориспільщини; Ольгу Федорівну Тарапон – доктора юридичних наук.

Інф. «ТС»

Share Button