В Україні відкривають другу хвилю лікарень через COVID-19

В Україні, з огляду на збільшення нових випадків COVID-19, починається розгортання лікарень другої хвилі для приймання захворілих на коронавірус

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у своєму Telegram-каналі.

«Розпочинаємо розгортати лікарні другої хвилі для приймання захворілих на коронавірус. Сьогодні зафіксований черговий антирекорд — майже тисяча нових випадків. Завантаженість лікарень значно збільшилася. Це означає, що ми увійшли в серйозну хвилю захворюваності», – зазначив прем’єр.

Він додав, що на думку українських медиків та епідеміологів, головна причина росту захворюваності на коронавірус в тому, що люди перестали дотримуватись обмежень, а місцева влада не наважується ці обмеження посилювати.

«Як наслідок — бачимо значне зростання захворюваності у відповідних областях», – наголосив Шмигаль.

Прем’єр зауважив, що схожа модель адаптивного карантину використовується не лише в Україні.

«Тож якщо ми хочемо вберегти економіку та не закривати країну на жорсткий карантин, єдиний шлях — разом дотримуватися обмежень, що запропоновані в адаптивній моделі. Це маски, дезінфекція та соціальна дистанція. Прошу всіх бути сумлінними та з відповідальністю ставитися до простих правил», – підкреслив Шмигаль.

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ. За минулу добу в Україні виявили 1109 випадків інфікування коронавірусом COVID-19. Вперше за час пандемії перевищено межу в тисячу нових хворих, повідомляє Центр громадського здоров’я МОЗ в п’ятницю, 26 червня.

Загальна кількість підтверджених випадків зараження коронавірусом зросла до 41117. За добу від коронавірусної інфекції померли 19 (вчора було 16). Загальна кількість летальних випадків зросла до 1086.

За добу одужав 541 пацієнт (вчора було 349), всього з початку епідемії – 18 299.

Нині в Україні до 31 липня діє адаптивний карантин. Тобто, обмежувальні заходи поступово пом’якшують залежно від епідемічної ситуації в кожному регіоні.

Share Button