Медико-санітарна частина Украероруху лікує персонал  69 українських підприємств і співпрацює з 14 страховими компаніями

У 2014 році фахівці Медико-санітарної частини регіонального структурного підрозділу «Київцентраеро» Украероруху забезпечили медичним обслуговуванням 73 954 особи, з яких понад 30 000 звертались по лікування через хворобу, а інші проходили різного роду медогляди.

Загалом Медико-санітарна частина Украероруху обслуговує за договорами 69 підприємств та організацій, зокрема й у співпраці з 14 страховими компаніями. Серед клієнтів лікувально-профілактичного закладу Украероруху також 28 авіакомпаній, у тому числі «Міжнародні авіалінії України» та Державне авіаційне підприємство «Україна», яке обслуговує перших осіб держави.

На постійному медичному обліку в Медико-санітарній частині Украероруху перебувають близько 12 000 осіб: не лише фахівці підприємства, зокрема персонал Об’єднаної цивільно-військової системи обслуговування повітряного руху України, а й ветерани цивільної авіації, оскільки взаємодія фахівців різних напрямів має багаторічну спільну історію.

Важливим фактом є географічне розташування медзакладу, що відповідає світовій практиці, а саме його знаходження поблизу найбільшого в Україні авіавузла  –  міжнародного аеропорту «Бориспіль».

На Медико-санітарну частину Украероруху також покладено завдання здійснювати в Київському регіоні медичну сертифікацію авіаційного персоналу 1, 2 і 3 класу, тобто не лише авіадиспетчерів, а й пілотів, бортпровідників, пілотів-аматорів та інших спеціалістів. У 2014 році Авіаційний медичний центр, створений на базі медзакладу Украероруху, провів близько 60 % усіх медичних сертифікацій авіаційного персоналу України. Висока якість медичної сертифікації сприяє безпеці польотів як в українському небі, так і на міжнародному рівні.

Як свідчить статистика, 35% діагностованих патологій потребує уточнення діагнозу за місцем обстеження. Тому медзакладу Украероруху необхідно постійно осучаснювати наявне обладнання: томографо-діагностичний та рентгенологічний апарати, устаткування для ультразвукового дослідження, фізіотерапевтичні апарати та обладнання клінічної і бактеріологічної лабораторій тощо. Це важливо для виконання свого основного завдання – медичного забезпечення безпеки польотів.

Останнім часом медико-санітарна частина Украероруху почала надавати також безоплатну медичну допомогу мешканцям міста Борисполя,  які брали участь у бойових діях у зоні проведення АТО.

 

Довідка

Державне підприємство обслуговування повітряного руху України (Украерорух), створене у 1992 р., є основою національної аеронавігаційної системи та Об’єднаної цивільно-військової системи організації повітряного руху України (ОЦВС). Серед основних завдань підприємства – обслуговування повітряного руху, організація і менеджмент повітряного простору й організація потоків повітряного руху; організація радіотехнічного й електротехнічного забезпечення обслуговування повітряного руху та виконання польотів; забезпечення діяльності та розвитку підрозділів ОЦВС; організація аварійного сповіщення й участь у проведенні пошуково-рятувальних робіт; надання аеронавігаційної інформації користувачам повітряного простору. Офіційний веб-сайт Украероруху – www.uksatse.aero.

Share Button