Харчування на «нулі»: боєць Андрій Січка порівняв трофейний сухпай рашистів і ЗСУ

Військовий Андрій Січка, відомий під позивним «Доктор Хаус», на своїй сторінці у Facebook порівняв сухпаї рашистів та ЗСУ й авторитетно зауважив – українських військових годують смачніше.

За словами Андрія Січки, сухі пайки ЗСУ достойні найвищої оцінки, раціон витриманий таким чином, щоб наїстися вдосталь, смачно і різноманітно.

«На відміну від сухпаїв інших армій світу, пакування пайка ЗСУ йде виключно в пластикових упаковках, які витримують кип’ятіння, вони зручні і не займають місця, порції великі, по 500 грамів кожної страви з цільними шматками м’яса, окремо додані джеми, мед, кава, чай і одноразові прибори», – написав військовий.

Він також показав фото загальної упаковки ЗСУ і раціон обіду, гороховий суп, кашу з м’ясом, галети, сухарики, каву, чай.

«Сухпай рашистів, що на фото, теж різноманітний, порції набагато менші, ніж в ЗСУ, окремо на фото я вибрав ті продукти, які не зустрічаються в наших сухпаях. За якістю їжі – вона не така смачна, як у ЗСУ… У пайках рашистів, на відміну від пайків ЗСУ відсутні перші страви (про наш гороховий суп з пайка ходять легенди!), їжа перетерта взагалі на пасту. Єдине, що є достойного в сухпаях рашистів, – розчинні енергетичні напої, жувальні гумки і таблетки для знезараження води. Трішки смішно під того, що до сухпаю рашистів йде інструкція з використання, ці оленеводи навіть їсти самостійно не взмозі))) от тільки не врахували, що вони можуть не вміти читати…», – іронізував Січка.

Військовий додав, хоч сам і невеликий кулінарний експерт, але, за його оцінкою, сухпай ЗСУ отримує оцінку 9/10, а сухпай рашистів – 5/10 або й менше.

Інф. «ТС»

Share Button