Герої серед нас: у редакції «ТС» нагородили переможців конкурсу дитячого малюнка

Наприкінці тижня, а саме 16 вересня, у «ТС» було особливо святково: ми приймали маленьких гостей – переможців конкурсу дитячого малюнка «Герої серед нас».

Однією з перших юних художників привітала із США наша чудова колега Тетяна Підгурська. І це при тому, що у неї в цей час на годиннику була друга ночі. Тетяна подякувала всім учасникам за їх талановиті роботи, зізналась у любові до всього Бориспільського району, а також закликала учасників «не боятись пробувати».

«Не бійтесь критики, не бійтесь пробувати, бо «кожен фініш – це по суті старт», – наголосила наша колега і через відеозв’язок надіслала всім повітряні поцілунки.

Також на свято завітали наші добрі друзі та постійні партнери – директор СТОВ «Старинська птахофабрика» Сергій Міщенко та бізнеспартнер з комунікацій відділу регіональних комунікацій ПрАТ «МХП» Сергій Стрільчук.

«У нас одна ціль – перемога!» – підкреслив Сергій Міщенко і подякував учасникам за їх роботи та патріотичний настрій.

«Сьогодні всі ініціативи, спрямовані на перемогу, – вітаються. У кожного свій фронт. Ми працюємо в тилу і стараємось у всьому допомагати ЗСУ, теробороні, волонтерам. Певно мірою – ми самі волонтери. Цей конкурс – важлива подія, адже діти теж мають змогу відчути свою причетність до наближення перемоги. Редакція «ТС» вийшла з чудовою ініціативою і ми раді її підтримати», – наголосив Сергій Міщенко.

За свої чудові роботи юні художники отримали нагороди та солодкі, й не тільки, призи від редакції «ТС», Тетяни Підгурської та СТОВ «Старинська птахофабрика», а також пообіцяли не відкладати олівці далеко, бо попереду ще багато перемог і творчості!

Хто ж вони, наші переможці?

Анастасія Самсоненко, Аліса Заєць, Валерія Євстратенко, Тетяна Сябер, Вікторія Кустовська, Єва Мазур, Поліна Лисенко, Софія Котович.

Особливі відзнаки від Тетяни Підгурської та глядацькі симпатії отримали: Святик Борисенко, Вероніка Покидько, Юлія Цівун, Всеволод Іващенко, Євгенія Шишкова, Вікторія Крутень, Дар’я Кононенко, Олександр Ніколаєвський, Марія Луценко, Анастасія Мішина.

Редакція «ТС» дякує учасникам за неймовірні роботи і заряд натхнення, партнерам – «Старинській птахофабриці» – за підтримку навіть у складні часи та любов до творчості, а Тетяні Підгурській – за креативну ідею і «бюджет» свята!

Редакція «ТС»

Share Button