Війна очима бориспільців

24 лютого змінило нас усіх. Ми вчилися долати страх і паніку, гуртуватись і бити ворога на всіх фронтах. Знайти житло для переселенців – можемо, скинутись на кілька автівок – не проблема, придбати супутник – чом би й ні? І так уже понад пів року.

У матеріалах нової рубрики «Війна очима бориспільців» «ТС» запитуватиме у жителів міста, як змінилося їх життя за ці понад 200 днів, чи відчувають вони війну в мирному Борисполі та що роблять для наближення перемоги.

Олег Кравчун: «Саме під час війни відчув, наскільки сильно люблю нашу країну»

– Звичайно ж, війна відчувається і у Борисполі. Я спілкуюся з людьми, бачу, як усі дуже переживають і намагаються допомогти ЗСУ. Багатьох війна зістарила, принесла нервові зриви. Що там казати – я й сам посивів… І це неймовірно, що наша країна має таких воїнів, які змогли нас захистити.

У мене немає досвіду служби, тож намагаюсь допомагати в інший спосіб – скидав кошти на рахунок волонтерського центру «Перемога», разом із товаришами відвезли сітку у військкомат та обладнання, щоб можна було готувати їжу для тероборони. А в перші дні купував і роздавав містянам хліб. Ми сильні, коли згуртовані, бо всі ми – Україна.

Саме під час війни я гостро відчув, наскільки люблю нашу країну, наших людей. Усі цінності переосмислюються і залишається найважливіше… Але попри те, що щодня ми платимо страшну ціну – Україна стає сильнішою. І дуже важливо примножити ці здобутки – стати частиною ЄС, берегти тісні зв’язки зі США, щоб розвинути й укріпити свій потенціал.

Тоня ТУМАНОВА, «ТС»

Share Button