БДЮТівці на канікулах: і відпочивали, і святкували

На зимових канікулах у БДЮТ відбулося чимало цікавих святкових заходів як для вихованців, так і для дітей міста.

Розпочали 5 січня з інтелектуальної гри для вихованців середнього шкільного віку. 6 січня провели конкурс читців «Рідне місто моє», присвячений 1000-річчю міста Борисполя. 8 січня працювала «Зимова школа лідерів 2015» для старшокласників міста. З 9 по 16 січня наймолодші вихованці радісно щедрували під час фестивалю колядок та щедрівок. 15, 16 січня відбувся фестиваль казок «Відкриває двері казка», на якому діти мали змогу не тільки продемонструвати свої акторські таланти, а й набуті  знання з іноземної мови. Музичне оформлення, яскраві костюми, несподівані інтерпретації старих сюжетів усім давно відомих казок створили дійсно казкову атмосферу і були зрозумілі навіть найменшим глядачам.

канікули5

Наші поїздки — наші перемоги

Під час зимових канікул художні колективи БДЮТ представили свої таланти на всеукраїнських та міжнародних фестивалях, конкурсах, водночас побувавши на цікавих та пізнавальних екскурсіях.

 

20150105_111436

Так, Зразковий художній колектив вокального ансамблю «Веселочка» відвідав місто Мукачево, де проходив XVIII Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль-конкурс естрадної пісні «Різдвяна зіронька 2015». Вихованців «Веселочки» відзначили за кращі костюми та цікавий репертуар з-поміж 100 солістів та 46 ансамблів, а солістка Ліза Пилипчук у молодшій віковій категорії отримала ІІ місце.

Вихованці Зразкового художнього колективу хореографічного ансамблю «Грація» відвідали місто Попрад (Словаччина) та взяли участь у Міжнародному фестивалі художньої та музичної творчості, спорту і туризму, дитячих проектів «Славянский рай». Діти мали змогу не лише обмінятись досвідом, а й отримали масу позитивних емоцій від концертів, екскурсій та оздоровчо-розважальної програми.

Народний хореографічний ансамбль «Радість» на Міжнародному молодіжному хореографічному фестивалі-конкурсі «Діти єднають Україну!», що проходив з 4 по 15 січня в Моршині, на Львівщині, здобув І місце у номінації «Народний танець» (середня вікова група) та ІІ місце у (змішаній віковій категорії) цій же номінації. А ще діти брали участь майстер-класах з народного та сучасного танцю, екскурсіях до музеїв Львівщини, катаннях на лижах.

 

Долучились до акції

16 січня вихованці та педагоги Будинку дитячої та юнацької творчості міста Борисполя долучились до проведення Всеукраїнської акції «Миколайчики для героїв».

миколайч3

Збирали теплі речі, чай, каву, цукерки, готували листи та малюнки, обереги і поробки для воїнів 72-ої механізованої бригади.

Додали до подарунків і прапори – Державний, міста Борисполя та лист, якого писали всі гуртом:

«Шановні наші рідні захисники!

Вітаємо вас з новорічними та різдвяними святами. Бажаємо вам мужності, удачі, міцного здоров’я.

Ми, діти Борисполя, завдяки вашому подвигу живемо під мирним чистим небом. Проте кожна родина хвилюється за Вас і за нашу країну. Ми впевнені, що перемога буде за нами. Адже на захисті нашої держави стоять справжні герої, які здатні витримати все: постійні обстріли, холод, загибель товаришів та розлуку з рідними. А це під силу далеко не кожному. Ви – обрані!

Ми молимось за вас! Повертайтесь живими.

Слава Україні! Героям Слава!

Слава нації! Смерть ворогам!

Вихованці та педагогічний колектив Будинку дитячої та юнацької творчості міста Борисполя»

Share Button