Тривожний новий навчальний: у класі чи в укритті?

Незвично вести свою дитину вранці до школи, знаючи, що вона за сигналом «Увага всім! Повітряна тривога» спускатиметься у підвал. Незвично, що святкова лінійка зовсім не святкова… Але адміністрації шкіл намагаються організувати все якнайкраще. Квести підземеллям, привітання, інструктаж із техніки безпеки.

Ніхто не дає гарантій, ніхто не знає, яким буде цьогоріч освітній процес. Тисячі батьків опинилися перед вибором: вести дітей до школи чи залишити вдома. Сотні думок в голові, серед яких, а чи потрібно здавати на зошити чи купувати шкільні речі? Намагаємося «йти за планом», дотримуватися шкільних правил і обов’язків. Дивитися в майбутнє. Так легше, так спокійніше, так впевненіше.

Я не знаю, як моя дитина вестиме себе під час тривоги в укритті, але сподіваюся, що все буде добре. Напередодні, коли я взяла її з собою на батьківські збори і ми спустилися до підвалу, вона сказала: «О-о-о, тут у нас були заняття з тхеквандо! А тут затишно і лавочки, є де сидіти». Ніби не злякалася, сприйняла нормально.

І ще – я вдячна вчителям, які будуть поряд із нашими дітками, взявши на себе неабияку відповідальність за їх безпеку! Вони переживають не менше, ніж ми. Але незважаючи на страх, підтримують і батьків, і дітей. Намагаються бути спокійними, врівноваженими й організованими.

Як би складно не було – я бажаю всім успіхів у новому навчальному році і мирного неба над нашою Україною!

З вірою у Перемогу Тетяна ДРОК

Share Button