У ДМИТРІВЦІ ЗВЕЛИ ПЕРШІ П’ЯТЬ ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ ДЛЯ РОДИН, ЯКІ ВТРАТИЛИ ЖИТЛО ЧЕРЕЗ ВІЙНУ

Перші п’ять сімей із Дмитрівки отримали документи та ключі від житлових будинків, що були зведені замість зруйнованих окупантами. Сьогодні, 30 серпня, з новими власниками будинків зустрілися заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко, очільник Київської ОВА Олексій Кулеба та голова Бучанської громади Анатолій Федорук.

Під час зустрічі вони поспілкувалися з родинами, які стали першими учасниками пілотного проекту з відбудови приватного житла, що реалізується меценатами в Бучанській громаді.

«Через війну ці люди пережили багато болю та випробувань. Їхні домівки були зруйновані вщент окупантами. Але вже сьогодні вони мають змогу зайти у свої нові оселі та почати нове життя. Сьогодні ми бачили багато сліз. Але нарешті для цих людей то були сльози щастя», — прокоментував Олексій Кулеба.

Одноповерхові будинки звели за типовим проектом. Площа кожного складає 98 м². Планування передбачає три спальні та об’єднану з їдальнею простору кухню. Житло обладнане всім необхідним та включає сантехніку, побутову техніку й кухонні меблі.

Нагадаємо, в Дмитрівці під час потужних боїв було пошкоджено одночасно кілька вулиць, 50 будинків зруйновано вщент. Загалом у Дмитрівській громаді повністю зруйновано 340 приватних осель.

Share Button