«ДТЕК. Повертаємо світло»

В Ірпені, Бучі, Бородянці й Гостомелі – населених пунктах Київської області, які найбільше постраждали від агресії росії – компанія ДТЕК встановлює на опорах ліній електропередачі пам’ятні таблички «ДТЕК. Повертаємо світло».

400 пам’ятних знаків нагадуватимуть мешканцям і гостям цих міст та селищ про внесок енергетиків у відбудову України та нормалізацію життя українців після російського вторгнення.

Після звільнення Збройними силами України Київської області від російських окупантів, фахівці ДТЕК Мережі відновили 10 тис. км зруйнованих ліній електропередачі, з яких майже 1,6 тис. км будували з нуля. Відремонтували 71 високовольтну підстанцію і майже 3 тис. трансформаторних підстанцій. Спільними зусиллями 160 ремонтних бригад з Дніпропетровщини, Одещини, Київщини та Києва повернули світло 260 тис. родин області у стислі терміни – лише за 45 днів.

Енергетики ДТЕК реалізували таке масштабне відновлення мереж, яке українська енергетика не бачила за всю її історію.

В умовах війни група ДТЕК як відповідальний бізнес і партнер держави продовжує підтримувати енергетичну безпеку України. Нині компанія щоденно працює над відновленням електропостачання в інших регіонах.

Share Button