Шановні роботодавці!

Згідно із Законом України «Про реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці», який набув чинності з 1 січня 2015 року, внесено зміни до Кодексу Законів про працю України, зокрема вилучено статтю 24’ щодо обов’язку державної служби зайнятості здійснювати реєстрацію трудових договорів, укладених між працівником та фізичною особою.

Також статтю 24  Кодексу Законів про працю України викладено у новій редакції, яка передбачає, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу, в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Таким чином, до приведення нормативно-правових актів у відповідність із зазначеним Законом, органи державної служби зайнятості повинні керуватись його нормами, а тому реєстрація трудових договорів, укладених між працівником та фізичною особою, з 1 січня 2015 року органами державної служби зайнятості не здійснюється.

Додаткову інформацію ви можете отримати у Бориспільському міськрайонному центрі зайнятості за адресою: м. Бориспіль, вул. Котовського, 4 або контактними телефонами: (04595) 6-74-98; (04595) 5-09-89.

 

Всі послуги державної служби зайнятості надаються безкоштовно

Share Button