Укрзалізниця поновила рух 439 електричок

АТ «Укрзалізниця» з 1 червня відновила рух 439 приміських поїздів. Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці.

Проте у повідомленні вказується, що станом на 1 червня Укрзалізниця ще не отримала рішення про послаблення карантину від регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласних державних адміністрацій у Вінницькій, Дніпропетровській, Львівській, Рівненській, Чернівецькій областях. У Хмельницькій області є дозвіл курсування тільки на двох напрямках: Жмеринка — Гречани та Хмельницький — Волочиськ.

У компанії нагадують, що призначення приміських поїздів здійснюється відповідно до ухвалених рішень регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій по кожній області окремо.

У разі ухвалення в подальшому відповідних рішень регіональними комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласних державних адміністрацій призначення приміських поїздів продовжуватиметься.

«Закликаємо пасажирів бути свідомими та виконувати рекомендації під час проїзду залізничним транспортом. Зокрема, дотримуватися соціальної дистанції, вдягати маску, а в разі виявлення симптомів гострої респіраторної хвороби — залишатися вдома. На час дії карантинних обмежень у кожному приміському поїзді буде знаходитися провідник, який слідкуватиме за дотриманням цих норм», — наголосив в.о. голови правління Укрзалізниці Іван Юрик.

ДО ТЕМИ

Укрзалізниця з 1 червня розпочала рух пасажирських поїздів далекого сполучення та Інтерсіті+ у 20 населених пунктів центральної, південної, північної та східної України. Планується, що з 4 червня розпочнеться рух поїздів у західні області України.

Наразі в Україні до 22 червня діє адаптивний карантин.

Share Button