Аеропорт «Бориспіль» отримав 10 мільйонів доларів від Альфа-Банк Україна

Відповідно до кредитного договору від 14 травня 2020 року, найбільший аеропорт країни  Міжнародний аеропорт «Бориспіль» отримує кредит на суму 10 мільйонів доларів в Альфа-Банк Україна. Перший транш вже перераховано на рахунок підприємства.

Авіаційна галузь зазнала найбільшого удару в умовах карантину, і Міжнародний аеропорт «Бориспіль» був вимушений шукати додаткове фінансування для підтримки своєї діяльності. Як надійний фінансовий партнер Альфа-Банк Україна підтримав економічне відновлення країни у складних умовах виходу із карантину та уклав кредитний договір на 10 мільйонів доларів з аеропортом «Бориспіль».

«Доходи підприємства впали більше, ніж на 90%, і ми були вимушені звертатися за допомогою до держави та фінансових партнерів. Альфа-Банк Україна – комерційний банк, який підтримав нас кредитними коштами. Завдяки цій підтримці ми зможемо поступово відновлювати свою діяльність», – підкреслив генеральний директор аеропорту «Бориспіль» Павло Рябікін,

«Ми розуміємо, наскільки важливо в даних умовах підтримати діяльність і плавний вихід з вимушеного простою головних повітряних воріт країни. Допомагаємо реанімувати галузь авіаперевезень, яка найбільше постраждала від карантинних обмежень і котрій, як ніколи, потрібна фінансова підтримка. Тому раді надати свої ресурси та стати надійним фінансовим партнером для Міжнародного аеропорту «Бориспіль» та інших аеропортів України», – наголосив президент та член правління Альфа-Банк Україна Олександр Луканов.

ДОВІДКОВО:

Альфа-Банк Українавеликий український банк з міжнародним капіталом, входить у приватну інвестиційну холдингову компанію ABH Holdings S.A. З головним офісом у Люксембурзі. Відповідно до класифікації Національного банку України, Альфа-Банк Україна входить до групи банків іноземних банківських груп, є системно важливим банком та знаходиться в топ-10 фінансових установ країни за обсягами активів. Банк займає передові позиції в усіх ключових сегментах банківського ринку та є одним із найбільш стабільних та надійних банків України.

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» – державне комерційне підприємство цивільної авіації, яке входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України. Аеропорт «Бориспіль» є єдиним аеропортом України, що успішно конкурує з великими європейськими аеропортами-хабами. За оцінкою Міжнародної ради аеропортів (ACI Europe), «Бориспіль» у 2018 та у 2019 роках очолив рейтинг зростання серед великих аеропортів Європи–- перше місце в групі європейських аеропортів, які обслуговують від 10 до 25 мільйонів пасажирів.

Share Button