Новий директор – нові завдання

Першого травня 2020 року на посаду директора КП «ВУКГ» міста Бориспіль було призначено Богдана Меташопа,  колишнього головного спеціаліста відділу з контролю за благоустроєм міста. «ТС» поставила новообраному директору кілька запитань щодо бачення подальшого розвитку комунальної сфери міста.

– Богдане Сергійовичу, розкажіть про себе?

– У 2010 році отримав диплом магістра за спеціальністю «Система управління і автоматика» та здобув кваліфікацію наукового співробітника з комп’ютеризованих систем, автоматики та управління. З 2014 по 2016 рік брав участь у російсько-українській війні. Служив у добровольчому батальйоні «Золоті Ворота», що згодом був об’єднаний з іншими підрозділами у полк ПСПОП «Київ». З 2016 року член громадського формування «Сектор Безпеки». З 1 травня 2020 року обіймаю посаду директора, а до того працював головним спеціалістом відділу з контролю за благоустроєм міста.

Ваше бачення розвитку комунальної сфери у місті Борисполі?

– Природно, що КП «ВУКГ» як підприємство комунальної власності, яке надає послуги з благоустрою, основним своїм завданням ставить постійне зростання якості наданих населенню послуг. Проте ми маємо не забувати й про приватні підприємства та бюджетні установи, з якими працюємо, адже це додаткові фінансові надходження, а відтак – можливості для розвитку. Зростання якості надання послуг має пряму залежність від вмотивованості працівників, які виконують важливу, подекуди важку роботу на підприємстві, що, в свою чергу, залежить від фінансової спроможності «ВУКГ». Тож оптимізація витрат та пошук додаткових джерел доходу на підприємстві нині є основним завданням.

Вирішення першого завдання дасть змогу приступити до реалізації наміченої стратегії розвитку підприємства, а саме:

– збирання, сортування, перероблення та реалізація вторинної сировини;

– підвищення якості та ефективності роботи дільниці санітарного очищення (вивезення ТВП);

– розширення послуг, що надаються територіально дільницею, та підвищення їх якості;

– оновлення рухомого складу;

– забезпечення належних соціально-побутових умов працівників підприємства;

– створення реєстру зелених насаджень та подальше удосконалення роботи дільниці зеленого господарства;

– удосконалення системи вуличного освітлення.

І про плани на майбутнє…

– Маємо плани із залучення підприємства до ремонту дорожньо-вуличної мережі, адже КП «ВУКГ», як її балансоутримувач, повинен виконувати роботи з поточного ремонту. Проте на сьогодні такі ремонти обмежуються заміною та встановленням дорожніх знаків, нанесенням розмітки тощо.

Якщо говорити про конкретні кроки в напрямку реалізації вищеназваних планів, то підприємство придбало промисловий подрібнювач, за допомогою якого плануємо закрити питання утилізації відходів з деревини, адже полігон їх не приймає. Від того, наскільки успішно ми розв’яжемо це завдання, залежатиме й швидкість подальшого розвитку підприємства, а відтак, і благоустрою міста.

Запитувала Тетяна ДРОК, «ТС»

Share Button