Віктор Ляшко: «Відкриття басейнів і спортзалів планується з 1 червня»

Про це заявив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко на брифінгу 26 травня.

Він закликав власників спортзалів і басейнів підготуватися до можливого пом’якшення карантину та привести заклади до відповідних норм. Найближчим часом на сайті МОЗ будуть розміщені відповідні рекомендації.

Нагадаємо, на засіданні 20 травня Кабмін схвалив рішення запровадити адаптивний карантин до 22 червня. Зокрема, передбачено послаблення або припинення протиепідемічних заходів на території регіонів на підставі рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС).

Рішення приймають з урахуванням оцінки епідемічної ситуації та наявності у регіоні одночасно трьох ознак: інцидентність має становити менше, ніж 12 осіб на 100 тис. населення; завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, має бути менше 50%; середня кількість ПЛР-тестувань повинна становити понад 12 на 100 тис. населення протягом останніх 7 днів.

Станом на 26 травня в Україні лабораторно підтверджено 21 584 випадки COVID-19, зокрема за добу 339.

Share Button