Із засідання виконавчого комітету Бориспільської міської ради

25 травня відбулося 13-те засідання виконавчого комітету Бориспільської міської ради, на якому було розглянуто низку важливих питань життєдіяльності міста.

Погоджено тарифи на платні медичні послуги ББЛІЛ

«Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» є комунальним некомерційним підприємством, тому, окрім гарантованого пакету медичних послуг, які вона має надавати за кошти Національної служби здоров’я України, відповідно до умов другого етапу медичної реформи, лікарня надаватиме й платні послуги.

За інформацією заступника міського голови Людмили Пасенко, у переліку таких платних послуг 286, а саме – медичні огляди працівників бюджетної сфери, робота призовної комісії, оплата обстеження та перебування в лікарні вилучених дітей тощо.

Після погодження тарифи затвердить Бориспільська РДА як уповноважений орган управління згідно зі Статутом ББЛІЛ.

Фінансовий план КП «ВУКГ» – на доопрацювання

Жваве обговорення викликало питання затвердження фінансового плану КП «Виробниче управління комунального господарства» на 2020 рік. У членів виконавчого комітету виникло багато запитань щодо вказаних цифр, а також здивувала відсутність закладених коштів на розвиток підприємства та отримання юридичних послуг щодо стягнення заборгованості.

Також не оминули й той факт, що фінансовий план на 2020 рік затверджують в середині року.

«Підприємство не затвердило фінансовий план вчасно, як цього вимагає діюче законодавство, тому керівництво матиме певні наслідки від цього», – прокоментувала ситуацію заступник міського голови Людмила Ковальова.

У зв’язку з цим міський голова Анатолій Федорчук запропонував підтримати фінансовий план, однак дано місяць-два терміну на доопрацювання нової редакції, яку повторно мають винести на голосування вже в новій редакції. Дану пропозицію підтримали 12 членів виконавчого комітету.

Наступного навчального року за парти сядуть 9458 учнів

За інформацією начальника управління освіти і науки Тетяни Павленко, наступного навчального року в Борисполі планується 323 класи (це на 13 більше, ніж цього року), в яких навчатимуться 9458 учнів (що на 451 учня більше). Наповнення класів заплановано в середньому 29,3 учні. Також зросте кількість груп продовженого дня – у новому навчальному році їх стане на дві більше.

Щодо останнього дзвоника цього навчального року, то він пролунає дистанційно 29 травня для всіх учнів. Табелі успішності діти отримають після 15 червня в електронному вигляді.

Інф. «ТС»

Share Button