Пригоди бориспільців у США: як зустрічають та чим займаються

Делегація молоді України, серед якої сім бориспільців, прибула до США. Їх завдання – навчатися волонтерству, самоврядуванню та ділитися своїм досвідом. Приймає українських лідерів – місто-побратим Борисполя Хопкінс. Делегацію супроводжують четверо координаторів, серед яких керівниця Бориспільського управління молоді та спорту Вікторія Шевц та фахівчиня управління Ангеліна Макеіч.

«Три поїздки автобусом по двох країнах, тиждень у Польщі, дев’ять рейсів по всій Східній і Західній півкулях, і вони нарешті добралися до Міннесоти.

Цих втомлених, але щасливих молодих лідерів Програми YouLEAD вітали приймаючі сім’ї в Міннесоті в Міннеаполісі/Сент-Луїс», – йдеться у повідомленні на сторінці Global Synergy Group.

Наразі відомо, що програма візиту до США розрахована на п’ять тижнів. Перший з них вже позаду. За цей час лідери поділились історіями з України, а також відвідали клуб оптимістів.

«Перший програмний день розпочався на найоптимістичнішій ноті.

Учасники YouLEAD відвідали Roseville Area Optimist Club! Ми чудово провели час, зустрівшись із членами та поділилися історіями з України. І ми з гордістю привезли з собою національний гімн України, завдяки нашій чудовій учасниці YouLEAD Олесі Кічук.

…Увечері нас вітала громада міста Хопкінс, штат Міннесота, оскільки ми продовжуємо спадок гостинності між містами-побратимами Хопкінс і Бориспіль», – вказано на сторінці Global Synergy Group.

Окрім того, молодь відвідала Міжнародний день Golden Valley Community Foundation та збір коштів для України. Це було важливе зібрання спільноти, сповнене культур, волонтерства та теплих побажань для України, додали у Global Synergy Group.

Інф. «ТС»

Share Button