Руслан Дяченко: «Діти Бориспільського району 1 вересня мають розпочати навчання у форматі офлайн»

Підготовка до нового навчального року завершується, а от дискусії щодо онлайн чи офлайн формату – ні. Чи забезпечить «дистанційка» відповідну якість знань? Чи можна говорити про повну безпеку дітей у школах під час активних військових дій? Ці та багато інших запитань стоять нині як перед батьками, так і освітянами та владою.

Днями готовність закладів освіти до нового навчального року обговорили у Бориспільській РДА. І, як наголосив начальник Бориспільської районної військової адміністрації Руслан Дяченко: «1 вересня діти Бориспільського району мають розпочати навчання у форматі офлайн». Це позиція президента України Володимира Зеленського та позиція батьків відповідно до опитування, яке було проведено на початку серпня у Бориспільському районі».

У більшості шкіл Бориспільського району укриття – найпростіші, частину зараз ремонтують

Як повідомили у Бориспільській РДА, при підготовці до навчального року першочерговий акцент – на безпеці дітей та педагогічного персоналу. Для цього з початку липня в районі та територіальних громадах працювали комісії щодо перевірки стану готовності укриттів у закладах освіти. На сьогодні комісії вже завершили роботу. Йдеться про укриття як у самих закладах освіти, так і в установах й організаціях, що знаходяться поруч. Переважна більшість із них – найпростіші укриття. Наразі у більшості з них тривають ремонтні роботи.

«Вирішено продовжити виконання проведення заходів щодо підготовки захисних споруд цивільного захисту в закладах освіти територіальних громад Бориспільського району Київської області, відповідно до «Рекомендацій щодо організації укриття в об’єктах фонду захисних споруд цивільного захисту персоналу та дітей  (учнів, студентів) закладів освіти», – повідомили у РДА.

Інф. «ТС»

Share Button