МОЗ: Київщина та ще 8 регіонів не готові до послаблення карантину

Станом на 24 травня 9 регіонів України не відповідають усім необхідним критеріям для послаблення протиепідемічних заходів. Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров’я.

Згідно з оприлюдненою інформацією, поки що не готові до послаблення карантину Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Закарпатська, Київська, Луганська, Львівська, Рівненська та Чернівецька області.

Так, дані МОЗ свідчать, що зазначені регіони не відповідають необхідному показнику інцидентності (загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 тис. населення) або охоплення тестуванням.

Як повідомлялося, 24 травня т.в.о. голови Київської обласної адміністрації Василь Володін заявив, що на Київщині показник інцидентності знижується, що дає підстави розраховувати на пом’якшення карантинних обмежень найближчими днями.

За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 25 травня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 1437 випадків захворювання на коронавірус (у т.ч. 116 дітей та 247 медпрацівників (за весь період). Нових випадків за останню добу – 18.

Україні зафіксовано 21 245 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, з них 623 летальних, 7234 пацієнти одужали. Про це в понеділок, 25 травня, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

При цьому за останню добу зафіксовано 259 нових випадків.

Share Button