«Молитва за Україну»: у Бучі пролунала духовна музика у виконанні солістів капели імені Павла Чубинського

У місті Буча відбувся обласний захід, приурочений Дню Української Державності та 1034-ій річниці Хрещення Русі-України – «Молитва за Україну».

Урочистості у Церкві Святого Андрія Первозванного та Всіх Святих ПЦУ відвідали голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба, голови районних військових адміністрацій, міські голови, депутати, волонтери, військовослужбовці, предстоятель Православної церкви України, митрополит Київський і всієї України Епіфаній. Окрім того, до заходу долучилися представники різних конфесій та релігійних організацій, які входять до складу ради Церков Київської області.

У концертній частині заходу українська духовна музика прозвучала у виконанні квартету солістів Народної академічної хорової капели імені Павла Чубинського з села Велика Олександрівка Пристоличної громади – Вікторії Москалюк (сопрано), Юлії Ожеховської (альт), Віталія Муляра (тенор) і Олександра Ожеховського (баритон).

Предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Епіфаній підніс молитву до Господа за Україну та звернувся до учасників заходу із першосвятительським словом: «На жаль, ця жорстока війна триває й донині, і багато наших захисників, новітніх героїв, віддають найцінніше, свої життя, заради кожного з нас. Бо тут, на Київщині, ми зараз маємо відносний мир, ми збираємося, молимося і дякуємо Богові за те, що Він сподобив нас прогнати звідси ворога. І ми віримо, що зможемо вигнати агресора та звільнити всю територію нашої держави, – наголосив Предстоятель. – Ми зараз боремося за наше європейське майбутнє, яке обрали не під час Революції гідності, не під час того, як здобули Незалежність, а цей крок був обраний ще рівноапостольним князем Володимиром. Тому й надалі ми маємо боротися та робити кожен залежне від нього на своєму місці, щоби наблизити нашу перемогу».

Інф. «ТС»

Share Button