Бориспільські освітяни визначаться щодо завершення навчального року наприкінці тижня

У міському управлінні освіти і науки готуються до онлайн-наради із керівниками шкіл, аби визначитись щодо завершення навчального року. Із рекомендаціями МОН ознайомились, тепер чекають, чи продовжить уряд карантин.

«Ми активно вивчаємо ці рекомендації (МОН – ред.). У четвер плануємо онлайн-нараду керівників закладів загальної середньої освіти. Чому в четвер? Бо сподіваємось, що у середу відбудеться засідання Кабінету міністрів України щодо продовження чи непродовження карантину. Ми вже практично з’ясували для себе проблему і опрацювали цей момент. Ми на місці бачимо реальне закінчення навчального року…» – повідомила начальник управління Тетяна Павленко.

Нагадаємо, Міністерство освіти і науки пропонує не проводити цього року останні дзвоники та випускні вечори, щоб не поширювати коронавірус.

«З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) у 2019/2020 навчальному році пропонуємо не проводити масові заходи із залученням учасників освітнього процесу, у тому числі останні дзвоники та випускні вечори», — йдеться у листі щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019-2020 навчального року.

Також у МОН рекомендують провести підсумкові оцінювання за допомогою онлайн-технологій. Адже через карантин Міносвіти вже скасувало державну підсумкову атестацію для 4 та 9 класів.

Окрім того, у міністерстві склали два сценарії завершення навчального року, проведення ЗНО та вступної кампанії залежно від того, як довго триватиме карантин.

Якщо учні не зможуть повернутися за шкільні парти у червні, то МОН у липні, у серпні зможе провести і пробне тестування, і основну сесію ЗНО.

Якщо ж ЗНО розпочнуть в середині серпня, то результати будуть в середині вересня. За таких умов вступна кампанія у виші завершиться у середині жовтня.

Share Button