Великдень на карантині: поліція не зафіксувала грубих порушень у храмах на Київщині

У ніч з 18-го на 19 квітня святкові богослужіння відбулись у 710 церквах та храмах регіону. Грубих порушень умов карантину поліцейські не зафіксували. Про це повдіомили в пресслужбі ГУНП в Київській області. Головна мета правоохоронців полягала у профілактичній роботі серед населення щодо недопущення поширення коронавірусу, запобігання скупченню вірян у храмах та поблизу них, попередження порушень умов карантину, повдіомили у поліції.

Керівник поліції Київщини Андрій Нєбитов на своїй сторінці у Facebook подякував громадянам, які дотримуються правил карантину. Вірянам, які, попри всі бажання бути на Богослужінні, усвідомили, що тільки такими тимчасовими, але необхідними методами, ми зможемо зберегти здоров’я та життя один одному, рятуючись від небезпечної хвороби, яка заполонила сьогодні весь світ.

Додамо, що понад 1700 поліцейських області разом із військовослужбовцями Національної гвардії та представниками місцевого самоврядування забезпечили публічну безпеку і правопорядок під час святкування Великодня.

Share Button