У районі планують збудувати завод на 900 робочих місць: подробиці

На території Дударківської сільради планують збудувати завод мехатронних виробів. Завдяки реалізації проєкту буде створено 900 робочих місць. Про це повідомив голова Бориспільської РДА Володимир Строкань на своїй сторінці у Facebook.

Попри карантинні обмеження в країні, триває співпраця з іноземними інвесторами на території Бориспільського району, наголосив Строкань.

«Нещодавно між РДА й ТОВ «Kostal Ukraine» підписано меморандум про співпрацю та взаємодію. Наразі материнська компанія підтвердила свої наміри щодо будівництва заводу з виробництва мехатронних виробів на території Дударківської сільської ради. Завдяки втіленню проєкту, буде створено 900 нових робочих місць», – повідомив голова РДА.

За словами Строканя, районна влада і надалі робитиме все, щоб створити на Бориспільщині сприятливі умови для залучення додаткових інвестицій.

Довідка: ТОВ «Костал Україна» – це приклад успішної реалізації іноземних інвестицій, а саме коштів від інвесторів з Німеччини. Компанія є дочірньою компанією німецької фірми LEOPOLD KOSTAL GmbH & Co. Група KOSTAL складається з 31 компанії в 17 країнах світу. Основний вид діяльності компаній групи – розробка і виробництво технологічно передових електронних і електро-механічних виробів для автомобільної промисловості.

6 липня 2006 року було засновано ТОВ «Костал Україна». Відремонтовано корпус орендований на заводі «Київприлад» (м. Переяслав-Хмельницький) та замінено всі інженерні мережі й технологічне обладнання. Перших працівників почали набирати відразу після заснування. Напрями діяльності: автомобільна електроніка, контактні системи, промислова електроніка, автоматичне та діагностичне обладнання.

Share Button