У Горі зафіксували підозру на коронавірус

За повідомленням лікаря Гірської медамбулаторії Христини Фесенко, 15 квітня у селі Гора зафіксовано одну підозру на інфікування COVID-19, інформує сільська рада.

«Один із мешканців села Гора звернувся до сімейного лікаря зі скаргами на погіршення самопочуння та описом симптомів, притаманних короновірусній хворобі, а також повідомив, що був в контакті з хворими на COVID-19», – йдеться у повідомленні.

Працівники Гірської медамбулаторії здійснили виїзд для огляду особи та проведення експрес-тесту на виявлення вірусу. Тест показав негативний результат. Працівниками Гірської АЗПСМ було відібрано необхідні зразки для ПЛР-дослідження.

«Ця особа не перебувала в приміщенні Гірської медамбулаторії, працівники здійснювали виїзд в спеціальних захисних костюмах.

Зараз особа теребуває на самоізоляції та під наглядом лікаря. Було визначено контактних з нею осіб, які також перебувають на самоізоляції та під наглядом лікаря», – вказано у повідомленні.

Працівники Гірської АЗПСМ також звернулися до мешканців с. Гора з проханням підтримати їх в цей складний час – залишатись вдома, особливо під час Великодніх свят.

Share Button