«ГОЛОСУВАННЯ ЗА КАНДИДАТІВ ТРИВАТИМЕ В РЕЖИМІ ОНЛАЙН ДО 1 СЕРПНЯ»

«Обличчя молоді» – конкурс для молодих і талановитих бориспільців. Цього року участь у ньому бере обдарована журналістка «Трудової слави» Марина Грицюк. «ТС» зібрала інформацію про конкурс та нашу учасницю і закликає підтримати її у голосуванні.

Про талановиту журналістку «ТС» Марину Грицюк

Наша колега – ініціативна та креативна, пропонує цікаві теми та непересічних героїв – жителів Бориспільської громади і не лише.

В останні місяці активно наповнює рубрику – «Герої серед нас», де розповідає про волонтерів, медиків, військових – людей, які змінюють громаду й Україну.

Їй цікаво працювати з різними темами – соціальними, молодіжними, патріотичними. Марина не боїться труднощів і непростих завдань. Скрупульозно перевіряє факти, бере коментарі та активно включається у кожну тему.

Саме завдяки Марині жителі громади довідались про бориспільського захисника «Азовсталі» Івана Черненка, вражаючу історію переселенки із Куп’янська, правоохоронця Олександра Зеленського, який разом зі своїми йорками стояв на одному з блокпостів Київщини, братів Бевзенків, які організували волонтерську бригаду швидкого реагування… І це лише невелика частинка солідного і яскравого доробку молодої журналістки.

Дізнатись про інших учасників конкурсу та проголосувати за нашу колегу можна за посиланням нижче:

https://docs.google.com/…/1FAIpQLScjvC35MaL…/viewform…

ПРО КОНКУРС

Заступник начальника управління – начальник відділу молоді та національно-патріотичного виховання управління молоді та спорту міської ради Ольга Лаптєва про нововведення в конкурсі «Обличчя молоді»:

– До Дня молоді, яке цьогоріч відзначатимемо 12 серпня, оголошено міський щорічний конкурс «Обличчя молоді». Управління молоді та спорту міської ради проводить його вже вдруге. Про подання онлайн-заявок було оголошено майже місяць тому і за цей час із можливих 13 номінацій заявки були зареєстровані у 9 номінаціях.

Цього року у зв’язку з воєнним станом голосування за кандидатів відбувається в режимі онлайн до 1 серпня. Цей варіант мені імпонує, адже саме жителі нашої територіальної громади вирішують, хто переможе. І, гадаю, це нововведення у громаді приживеться.

Протягом місяця було подано 12 заявок. Напружений момент боротьби можна спостерігати серед номінантів «Медичний працівник року», де подано три заявки, та «Журналіст року» – подано дві заявки. Кожен із кандидатів має свою анкету: хто він (вона) та фотодобірку з інформацією про себе. Майже всі заявки подали трудові колективи, лише кілька осіб – самовисуванці.

За умовами конкурсу переможці отримають грошову винагороду та пам’ятну статуетку.

НАГАДАЄМО

День молоді відзначатимемо 12 серпня

Ще 29 липня минулого року президент Володимир Зеленський установив в Україні День молоді, який відзначатимуть щороку 12 серпня в Міжнародний день молоді. Документ набрав чинності з 1 січня 2022 року.

Тоді ж указ Президента України від 22 червня 1994 року № 323 «Про День молоді», відповідно до якого це свято відзначалося в нашій країні щороку в останню неділю червня, втратив чинність.

 

Share Button