Посилення карантину на Київщині: коли і як планують обмежити пересування в області

10 квітня на позачерговому засіданні Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, вирішили запровадити додаткові обмежувальні заходи на території Київської області, повідомляє пресслужба ОДА.

Епідемічна ситуація ускладнюється з кожним днем. Фахівці очікують пік захворювань в області з 11 по 20 квітня.

Щоб стримати цю хвилю, комісія вирішила:

  1. Рекомендувати органам місцевого самоврядування Київської області обмежити пересування та перебування людей в громадських місцях у період вихідних і святкових днів (з 13 год. 00 хв. суботи 11 квітня 2020 року до 06 год. 00 хв.13 квітня 2020) та з 13 год.00 хв. 18 квітня 2020 до 06.год 00 хвили 21 квітня 2020).
  2. Посилити контроль дотримання встановлених обмежень на території населених пунктів, в тому числі у парках, лісопаркових зонах та в місцях масового перебування людей.
  3. Посилити контроль виконання обмежувальних заходів у культових спорудах.
    4. Обмежити доступ громадян до місць поховань та із дотриманням правил карантину: не більш, як по двоє людей та у захисних масках.
  4. При виявленні в організованих трудових колективах хворих на коронавірус:

– на 14 календарних днів запроваджувати протиепідемічні обмежувальні заходи до таких суб’єктів господарювання;

– складати план ліквідації вогнища інфекційного захворювання по кожному такому суб’єкту господарювання та контролювати виконання.

  1. Поінформувати населення про адміністративну та кримінальну відповідальності за порушення протиепідемічних правил та санітарного законодавства.
  2. Рекомендувати громадянам, за перших ознак респіраторної інфекції, залишатися вдома (за місцем перебуванн/проживання)) і негайно звертатися за меддопомогою за місцем обслуговування.
Share Button