Рукавички, захисні костюми та деззасоби: чим забезпечили «первинку» та ББЛІЛ

Із бюджету Борисполя на боротьбу з коронавірусом виділено трохи менше 11 млн грн. Скільки дісталося «первинці» та БЛІЛ, а також чи забезпечені медики засобами захисту розповіли у міський раді?

Міська влада на офіційній сторінці у Facebook нагадала, що для боротьби з поширенням коронавірусної інфекції на території міста Борисполя протягом березня-квітня 2020 року з міського бюджету було виділено 10 млн 695 тис. грн для закладів охорони здоров’я, що надають медичні послуги жителям міста Борисполя.

«Зокрема: 6 млн. 245 тис. грн – для забезпечення лікарськими засобами, медичними виробами КНП «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» та 4 млн 450 тис. грн – для потреб КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», – йдеться у повідомленні.

За даними міської ради, станом на 3 квітня КНП «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» забезпечене засобами індивідуального захисту, дезінфекторами та медикаментами у кількості: захисний одяг – 209 шт., засоби захисту органів дихання – 8250 шт., дезінфекційні засоби для поверхонь – 232 кг, дезінфекційні засоби для рук – 278 л, респіратори – 2255 шт., окуляри захисні – 32 шт., рукавички – 2450 пар, рукавички ультрадовгі – 850 пар, Інфулган – 100 фл., Азітроміцин – 150 фл.

«КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» забезпечене засобами індивідуального захисту та дезінфекторами у кількості: бахіли одноразові – 650 пар, рукавички нітрилові – 4900 пар, маски медичні – 4000 шт., захисні костюми – 340 шт., окуляри захисні – 100 шт., стерильні кріофлакони (пробірки) – 1000 шт., респіратори одноразові – 100 шт., дезінфекційні засоби для поверхонь – 2 кг, дезінфекційні засоби для рук – 20 л», – вказано у повідомленні.

Проте, за інформацією міської ради, процес укладення договір та закупівлі необхідних засобів та медикаментів з метою запобігання та протидії поширенню коронавірусної хвороби триває.

Нагадаємо, для розмежування пацієнтів із ознаками хвороби COVID-19 організовано роботу кабінету вірусологічного контролю у цілодобовому режимі. Чергові лікарі та медичний персонал кабінету забезпечені тест-стрічками для визначення антитіл до SARS-CoV-2 та іншими необхідними засобами для безпечного прийому громадян.

 

Share Button