В Україні перевіряють ТРЦ на дотримання правил безпеки під час повітряних тривог

В Україні другий тиждень поспіль ведеться перевірка великих громадських об’єктів на предмет дотримання ними правил безпеки, зокрема під час оголошення повітряних тривог. Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський.

«За моїм дорученням, яке повністю підтримано урядом України, сьогодні ДСНС розробила спеціальні рекомендації для регіональних служб. Спільно з військовими адміністраціями здійснюється перевірка, у першу чергу торговельних центрів, спортивних та концертних залів тощо», – повідомив Монастирський.

Одним з важливих аспектів міністр назвав підготовку закладів освіти до наступного навчального року з огляду на ці загрози.

Він додав, що зараз основна роль покладається на місцеві органи влади, адже саме вони опрацьовують питання безпеки конкретної школи, дитсадка чи вишу.

ВАРТО НАГОЛОСИТИ

Під час повітряних тривог у Борисполі, всі магазини ТРЦ «Aeromall», відколи торговельний центр відновив свою роботу, зачиняються, а відвідувачів просять пройти до найближчого бомбосховища за адресою: Київський Шлях, 2а (хоча дехто з них не надто задоволений). Співробітники також не нехтують сигналами оповіщення, пам’ятаючи, прості правила рятують життя.

Share Button