Пасажири Укрзалізниці склали рейтинг найкращих вокзалів країни

Пасажири АТ «Укрзалізниця» склали рейтинг п’яти найкращих вокзалів України. Про це повідомляє Укрзалізниця у Телеграмі.

Пасажири Укрзалізниці визначили найкращі залізничні вокзали: Одеса, Запоріжжя, Харків, Рівне та Івано-Франківськ. Цей рейтинг складений на підставі відгуків пасажирів, які вони залишили через QR-коди на вокзалах.

«Ми продовжуємо збирати фідбек від пасажирів та дослухаємося до всіх побажань наших клієнтів. Ми також маємо перелік поїздів, які отримали найкращі оцінки пасажирів», – зазначили в Укрзалізниці.

Це потяги № 91/92 Харків — Одеса, № 749 Київ — Івано-Франківськ, № 43 Івано-Франківськ — Київ, № 236/235 Одеса — Чернівці та № 233 Покровськ— Дніпро.

Як повідомлялося, QR-коди з функцією зворотного зв’язку на вокзалах і у вагонах поїздів з’явилися в березні цього року, проєкт реалізується у партнерстві з Revizion. Просканувавши код, клієнти Укрзалізниці мають змогу моментально дати зворотний зв’язок про якість обслуговування. Загалом у поїздах та на об’єктах Укрзалізниці вже розклеєно 8000 QR-кодів.

ДО ТЕМИ

Водночас голова правління АТ «Укрзалізниця»Олександр Камишін повідомив, що УЗ не планує підвищувати тарифи на пасажирські перевезення на тлі воєнного вторгнення російської федерації в Україну.

Камишін уточнив, що компанія, зокрема, збільшила тарифи на вантажні перевезення, підвищивши їх на 70%, задля того, щоб не допустити зростання цін на пасажирські перевезення.

 

Share Button