НАБЛИЖАЄТЬСЯ ГАРЯЧА ПОРА ЖНИВ

У жнивну пору необачність, легковажність, а тим більше не підготовленість техніки, можуть звести нанівець  працю багатьох людей, завдати непоправного лиха. Для трудівників полів наближається найвідповідальніший період – час збирання врожаю.

Бориспільське РУ ГУ ДСНС України у Київській області нагадує керівникам господарств, організацій, підприємств, як підготуватися до збирання врожаю.

Потрібно провести протипожежний інструктаж з усіма працівниками, які будуть задіяні на збиранні врожаю, скиртуванні. Кожна одиниця техніки повинна бути відрегульованою, ліквідовані підтікання мастила та пального, забезпечена надійними іскрогасниками на вихлопній трубі та первинними засобами пожежегасіння, в тому числі і вогнегасниками. Необхідно  також обстежити стан електропостачання приміщень, де зберігатиметься зерно. Хлібні масиви потрібно обкосити завширшки 4 метри та оборати чотириметровою смугою. Заправка техніки повинна проводитися не менше, ніж за 30 метрів від поля паливозаправниками при вимкнених двигунах.

Категорично забороняється спалювати стерню поки не закінчаться жнива.

Бориспільське РУ ГУ ДСНС України у Київській області

Share Button