«Можна знищити літак, але Мрію — ніколи»: марку про АН-225 випустять 28 червня

Акціонерне товариство «Укрпошта» 28 червня випустить марку «Українська мрія». Про це генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський повідомив у Телеграмі.

«…З 28 червня Мрія втілиться в мільйонах марок, щоб кожен з вас, заглядаючи у свій філателістичний альбом, пишався тим, що він чи вона – частина сміливого та вільного народу», – зазначив Смілянський.

За його словами, кожен сам вирішує, що таке ця «українська мрія» і з чого вона починається.

«Особисто я вважаю, що вона починається з якісної освіти наших дітей. Сьогоднішній успіх реформування Укрпошти – це, в тому ж числі, заслуга тих вчителів, які навчали мене в дитячому садочку «Колосок», в школі та університетах. Це мій особистий мотив робити все можливе, щоб допомагати школам України, щоб діти та їх батьки мали, куди повертатися. А в Україні зростали нові Сікорські та Корольові, Яни Куми (розробник WhatsApp) та Макси Левчини (розробник PayPal)», – підкреслив Смілянський.

Він нагадав, що ескіз нової марки належить 11-річній Софії Кравчук із міста Любомль Волинської області. Дівчинка є призеркою всеукраїнського конкурсу малюнків та фотографій «Що для мене Україна?» у 2021 році. Це Україна очима дитини – квітуча, мрійлива і недосяжна, зазначив Смілянський.

За його словами, тираж марки – 3 млн, придбати її можна буде у відділеннях Укрпошти або в онлайн-магазинах.

Share Button