УКЛІН ТОБІ, ТАРАСЕ!

«Він був сином мужика і став володарем у царстві духа. Найкращий і найцінніший скарб доля дала йому лише по смерті — невмирущу славу і всерозквітаючу радість, яку в мільйоні к людських сердець все наново збуджуватимуть його твори», – так писав Іван Франко про найбільшого генія України Тараса Шевченка, день пам’яті якого відзначаємо на початку березня.

Традиційним вже став міський конкурс читців імені Тараса Шевченка, котрий цього року відбувся з 25 по 27 лютого у Муніципальному театрі «Березіль». У конкурсі взяло участь майже 70 дітей у трьох вікових категоріях. Діти вразили членів журі та присутніх у залі не лише артистичним та виразним декламуванням поезії великого Кобзаря, а й емоційною майстерністю.

Кожен читець отримав сувенірний значок і вхідний квиток на дві особи до Муніципального театру «Березіль», а переможці – дипломи, сувенірні чашки та книгу «Казочки з Борисполя» Павла Чубинського.

Називаємо імена переможців. У молодшій віковій групі перше місце виборола Олена Калініченко, два другі – Єлизавета Мозгова та Марія Алісова, третє місце – Вероніка Петльовська, Дмитро Шапаренко, Анастасія Кузнєцова.

У середній віковій групі: перше місце – Єлизавета Таразевич, друге – Вікторія Авер’янова та Катерина Музика, третє місце – Уляна Красненко, Катерина Бей, Валерія Єдіханова.

У старшій віковій групі місця розподілилися наступним чином: перше – Владислава Калганова, друге – Азоріан Деміденко, третє – Анна Кашкалда, Дар’я Авдєєва, Катерина Калініченко.

Share Button