В Ірпені відкрили «Залізне містечко» для тих, хто залишився без житла внаслідок російської агресії

В Ірпені Київської області 15 червня АТ «Укрзалізниця» відкрила «Залізне містечко» для жителей, які залишились без житла через російське вторгнення. Про це Укрзалізниця повідомляє у фейсбуці.

ірпінь1Проєкт реалізований Укрзалізницею за ініціативи та підтримки Ірпінської міської ради, у партнерстві з World Central Kitchen.

«Залізне містечко» — це п’ять нових вагонів-купе з кондиціонерами та санвузлами, окремим вагоном-рестораном та вагоном з душовими кімнатами», – йдеться у повідомленні.

Також на території облаштовані дитячий і спортивний майданчики, барбекю-зону з альтанками та встановлено Starlink для високошвидкісного інтернет-з’єднання. Безкоштовне триразове харчування забезпечує партнер Укрзалізниці World Central Kitchen.

Крім того, для мешканців «Залізного містечка» надані велосипеди та бібліотека українських видавництв.

«Залізне містечко» розташоване на вул. Центральній, на відстані 10 хвилин від вокзалу, розраховане на проживання 25 родин.

Як повідомлялося, очільник Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба поінформував, що комісії, яка фіксує пошкодження житла на Київщині внаслідок агресії російської федерації, бракує фахівців, і це впливає на темпи роботи.

Share Button