Коронавірус: які засоби захисту є в бориспільських амбулаторіях

Міські амбулаторії КНП «Бориспільський міський центр первинної допомоги» забезпечені засобами підвищеного захисту на випадок підозри на COVID-19 (коронавірус). Про це повідомив керівник «первинки» Євгеній Черенок.

На своїй сторінці у Facebook він оприлюднив відповідне фото і зауважив, що хоч це не вищий ступінь захисту, але всі рекомендації МОЗ України виконано. Також, за словами Черенка, затверджені наказами дії медичного персоналу при виявлені пацієнта з підозрою на COVID-19.

«Закупівлю засобів захисту здійснено за кошти, які центр заробив за надання платних послуг та які не входять до гарантованого державою пакету медичних послуг», – резюмував керівник «первинки».

Інф. «ТС»

ДО ТЕМИ

Гончарук заявив, що Україна готова до протидії коронавірусу

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук повідомив, що в Україні скоординовано працюють усі служби для протидії розповсюдження коронавірусу. У кожній області підготовлено бригади лікарів-інфекціоністів і визначено медзаклади, які приймуть осіб із симптомами захворювання.

Виявлено групу країн із ризиками зараження, тому у пасажирів цих рейсів у аеропортах перевіряють температуру.

«В Україні працює національний штаб, який двічі на день збирає інформацію по країні на виявлення коронавірусу. Щодня ми контактуємо з ВООЗ для отримання останньої інформації щодо досвіду різних країн: як розвивається вірус, який наразі інкубаційний період та інше. Наші фахівці разом із міжнародними колегами спостерігають за розвитком ситуації для оперативного реагування», – заявив глава уряду.

Він додав, що українці та іноземці, евакуйовані з Китаю, почуваються добре, а умови їх перебування у медцентрі у Нових Санжарах «задовільні». На його території встановлено вишки мобільного зв’язку.

«Уряд максимально мобілізований, щоб не допустити розповсюдження коронавірусу в країні. Причин для паніки немає! Не ведіться на провокації!», – резюмував Гончарук.

Share Button