Майже 45 тисяч мешканців Київщини написали заявки в «Дію» на відшкодування знищеного майна

Через застосунок «Дія» було подано майже 45 тисяч заявок від мешканців столичної області на відшкодування знищеного та пошкодженого майна. Про це у Телеграмі поінформував очільник Київської ОВА Олексій Кулеба.

«На сьогодні маємо вже майже 45 тисяч поданих заявок через “Дію” від мешканців Київщини на відшкодування знищеного та пошкодженого майна. Якщо ви ще не подали заявку, закликаю вас зробити це», – наголосив зазначив чиновник.

У Дмитрівці, уточнив він, триває будівництво п’яти будинків в рамках пілотного проєкту.

«Усього плануємо побудувати 15 таких домівок. Проєкт реалізується за меценатські кошти», – заявив Кулеба.

За його інформацією, родини безкоштовно отримають нове житло замість повністю зруйнованого через російську агресію. «За два тижні маємо завершити активний етап будівництва», – уточнив він.

Як повідомлялося, в Україні наразі немає єдиного механізму компенсації шкоди, завданої російською агресією нашій країні, її економіці та громадянам. Доки влада його напрацьовує (парламент ухвалив за основу рамковий законопроєкт, міністерства готують методики оцінювання заподіяних збитків за різними напрямками — критичній інфраструктурі, агросектору, житловому фонду, підприємництву), людей просять по можливості ретельно фіксувати втрати майна і руйнування.

Зокрема, громадяни вже мають можливість подати заяви на відшкодування збитків через електронний сервіс держпослуг «Дія».

Share Button