Чверть українців назвали Порошенка політиком року

За підсумками дослідження Фонду “Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва” і соціологічної служби Центру Разумкова подією року українці визнали Майдан, Революцію гідності, а політиком року став Петро Порошенко.

25,5% опитаних назвали Петра Порошенка політиком 2014 року, 15% – Арсенія Яценюка. Втім, 36% респондентів політика назвати не змогли (19% – “такого немає” і ще 17% – “важко відповісти”).

 

ДО ТЕМИ

Президент України Петро Порошенко у понеділок, 29 грудня, провів прес-конференцію за підсумками року, що минає.

Глава держави заявив, що не збирається продавати 5 канал, адже, за його словами, «найбільша критика лунає з 5 каналу». Щодо продажу Roshen Порошенко заявив, що він уже позбавлений впливу на компанію, але через війну ніхто не купує, інвестори в країну не заходять.

Президент спрогнозував зміцнення курсу гривні вище за 17-19 за долар після відновлення фінансування країни з боку Міжнародного валютного фонду (МВФ).

Коментуючи ситуацію, яка склалася біля аеропорту Донецька, Президент заявив, що українська армія не має сил для наступу. Водночас він назвав українську армію однією з найсильніших на континенті. Глава держави також заявив, що введе військовий стан, якщо буде вихід з мирного процесу і продовження повномасштабної військової агресії.

П. Порошенко заявив, що Україна найближчим часом розширить уже введені проти Росії санкції, які будуть адекватно відображати обмеження, введені проти РФ Євросоюзом.

Share Button