Ліцей «Дизайн-освіта знову в центрі уваги

Під час планової понеділкової наради депутат міської ради Олег Верес порушив питання звільнення ексдиректора НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» імені Павла Чубинського Л. Власенко. Зокрема, процитувавши лист, направлений у грудні минулого року в усі лікувальні заклади міста:

«Управління освіти і науки Бориспільської міської ради у зв’язку зі звільненням директора  НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» імені П. Чубинського» Власенко Лариси Ананіївни 04.12.2019 року звертається до лікувально-профілактичних закладів не видавати Власенко Л.А. (листки непрацездатності – ред.) без відповідної на те підстави».

Окрім того, у листі було вказано, що у разі відображення у медичній документації працівниками медичного закладу недостовірної інформації про стан здоров’я та діагноз Власенко Л.А., управління освіти і науки Бориспільської міської ради ініціюватиме звернення до правоохоронних органів про вчинення злочину лікарем, який незаконно видав листок непрацездатності.

О. Верес переконаний, що такий лист є кримінальним злочином, а саме – перевищенням службових повноважень, тому звернувся до присутніх представників правоохоронних органів міста з депутатським запитом провести розслідування щодо цього факту.

У відповідь начальник управління освіти і науки Тетяна Павленко зауважила, що не вважає це порушенням чиїхось прав, а «лист завжди носить рекомендаційний характер».

Аби уникнути конфліктних ситуацій, начальник Бориспільського відділу поліції Тарас Кравчук наголосив, що звернення депутата буде відповідно зафіксоване, а про результати поінформовано.

Інф. «ТС»

Share Button