Родина Ульянових: «Кожного дня ми стикаємося з труднощами і разом їх долаємо»

10 лютого відбулася чергова планова нарада у міськвиконкомі, на якій міський голова Анатолій Федорчук вручив нагороду державного зразка «Мати-Героїня» Тетяні Ульяновій. Окрім цього, мати-героїня отримала ще й грошову нагороду у розмірі 19210 грн.

Багатодітна мама з радістю згодилася поспілкуватися з «ТС» і відкрити читачам свої секрети виховання у багатодітній родині.

– З чого почалася історія вашої родини?

– Познайомилися ми в Борисполі у 2000 році, й були вже не дуже юного віку – мені 28 років, мій чоловік Володимир старший за мене, він кадровий офіцер, брав участь у бойових діях в Афганістані. Ми з чоловіком – майстри спорту.

Певний час зустрічалися, а потім Володимир запропонував одружитися, але оскільки ми люди віруючі, то був термін заручин, а потім уже створили сім’ю, народжувалися діти – їх у нас п’ятеро За професією я менеджер готельного господарства, туризму та громадського харчування, і з 2001 року разом із чоловіком займаємося бізнесом.

Розкажіть про діток?

– Старший син Іллюша зараз навчається у вищому навчальному закладі. Данило – закінчує дев’ятий клас, Давид ходить до сьомого класу, Назар шестикласник, а донька Даринка у третьому класі. Окрім школи, діти відвідують різноманітні секції, гуртки. Назар і Давид грають в оркестрі, минулого року зайняли перше місце на обласному конкурсі, Даринка грає на фортепіано, Данило ще й на ударних інструментах. Іллюша більше часу присвячує навчанню, оскільки навчається закордоном. І завжди намагаємося бачити у дітях найкраще.

– Як і ви, діти люблять спорт.

– Ми з чоловіком пройшли великий спорт: я займалася синхронним плаванням, він – майстер спорту з ігрових видів спорту. Нині ми не прибічники великого спорту, оскільки сьогодні він займає багато часу і здоров’я.

– А самі ви з багатодітної родини?

– Так, нас у сім’ї четверо: маю ще три брати. Батьки не так багато приділяли нам часу, тому ми з чоловіком намагаємося весь свій вільний час бути з дітьми, намагаємося допомогти їм відкрити у собі таланти.

Як розподілені обовязки у вашій родині?

– Ми з чоловіком робимо все разом, допомагаємо один одному і привчаємо до цього дітей, долучаємо до хатніх справ, виховуючи любов до праці. Зізнаюся: у нас у родині повна гармонія.

Поділіться секретами «щасливої мами».

– Мені пощастило в житті з чоловіком, будь-яке моє бажання він підтримує. Коли втомлююся, з розумінням до цього ставиться, тому завжди маю час для себе, щоб «перезавантаження» – це прогулянки на природі, молитва.

– Мабуть, є в родині й сімейні традиції…

– Відпочиваємо завжди разом. Субота у нас сімейний день, а щонеділі відвідуємо богослужіння.

– Коли отримували нагороду«Мати-Героїня», що відчували?

– Це були святкові приємні хвилини, в які відчувала гордість за свою родину, адже і щоденні клопоти ділимо навпіл, і труднощі долаємо разом.

СЛОВО ПРО ДРУЖИНУ

Чоловік Володимир: «Мені дуже в житті пощастило. Вважаю, моя дружина – це подарунок від Бога, за який я безмежно вдячний. Поєднати в собі такі якості, як абсолютна чемпіонка України у спорті і мати-героїня, може тільки надзвичайно сильна жінка . У нас із нею все на двох».

Підготувала Тетяна ЗАЄЦЬ, «ТС»

Share Button