Покарання неминуче: вандала з Бориспільщини залучено до громадських робіт

Вандала, який в ніч на 29 січня пошкодив LED-підсвітку перил на Алеї художників в м. Києві, направили на громадські роботи. Відтепер щонайменше три години щодня хлопець прибиратиме туристичні об’єкти та вулиці Подільського району, де він і займався вандалізмом. Про це в Facebook написав мер Києва Віталій Кличко.

«Наш 20-річний «недогерой», родом з Київської області, уже кілька днів прибирає туристичні об’єкти та вулиці Подільського району, де він і займався вандалізмом. На три тижні – щонайменше по три години щодня, хлопець залучений до громадських робіт. Він уже попрацював на Алеї художників, де відмивав написи з перил; згрібав листя у сквері на Контрактовій площі та прибирав сніг біля кінотеатру «Жовтень»; чистив схили неподалік пам’ятника Магдебурзькому праву. Вважаю, що це буде гарним уроком і для хлопця, і для інших потенційних вандалів. Бо не можна паплюжити те, що створено для громади і гостей Києва!» – наголосив очільник столиці.

Як повідомляла «ТС», вандалом, який пошкодив підсвітку на столичній Алеї художників, виявився 20-річний житель Бориспільського району. Особу встановили правоохоронці за результатами розшукових заходів. За інформацією прокуратури, камери відеоспостереження зафіксували, як група молодиків рухалася вздовж оновленої алеї. У цей час один із учасників компанії наблизився до огороджувального паркану та почав демонстративно обривати світлодіодну стрічку, призначену для декоративного освітлення громадського місця.

Share Button