Вода у Борисполі подорожчає?

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), підвищила тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення на 2020 рік для 43 підприємств. Відтак суми в платівках, залежно від регіону, збільшаться в середньому на 15-20%.

Чи подорожчає вода в Борисполі, «ТС» поцікавилася у директора КП ВКГ «Бориспільводканал» Олександра Гануша.

«Вода подорожчала по всій Україні, у нас поки відкладають у довгу шухляду. Вся країна має жити за одним законом: підвищилася ціна на електроенергію, зросла мінімальна заробітна плата – ми повинні підняти ціну. От у нас слюсар отримує зарплату 7000 грн, а на деяких підприємствах міста йому пропонують 13000 грн. І куди він піде на роботу? Якщо так буде так і далі, то «Бориспільводоканалу» не буде», – наголосив директор.

За словами О. Гануша, у разі затвердження виконкомом, тариф в Борисполі підвищиться на 23%. Тобто замість сьогоднішніх 30 грн бориспільці за послуги водопостачання та водовідведення платитимуть 35 грн за куб.

За інформацією 112.ua, тарифи на воду в деяких країнах навіть дешевші, аніж в Україні. У Вашингтоні один куб води без водовідведення коштує 14 гривень, в Оттаві (Канада) – 15 гривень. У Мінську куб взагалі коштує 60 українських копійок, а в Туркменістані встановлений ліміт споживання води, за яку населення не платить зовсім. До гривні за воду платять і в Саудівській Аравії та Сирії.

Інф. «ТС»

Share Button