Спортсмени з Бориспільщини стали призерами чемпіонату з легкої атлетики

6 лютого в легкоатлетичному манежі Київської міської школи вищої спортивної майстерності відбулися представницькі змагання, що зібрали багатьох відомих легкоатлетів України – відкритий чемпіонат м. Києва з легкої атлетики та чемпіонат Національного університету фізичного виховання та спорту України в приміщенні.

Срібною призеркою чемпіонату стала вихованка тренерів-викладачів з легкої атлетики Бориспільської районної КДЮСШ Михайла Савченка і Геннадія Яцюти Анастасія Волошиненко (с. Іванків). Вона виборола нагороду на дистанції 800 м серед жінок.

Одна з наймолодших учасниць змагань Катерина Прилепська перемогла у своєму забігу та встановила особисте досягнення на 800-метрівці.

Готуючись до чемпіонату України з легкої атлетики серед ветеранів, наші земляки Сергій Тригубенко, Сергій Іващенко, Віктор Роговий, Артем Ковтун провели «тренування з підвищеною відповідальністю» – змагалися на дистанціях 1500 та 3000 м, показавши достойні результати.