Деякі дитсадки громади працюють офлайн, а про школи говорити зарано

Нині в Україні опрацьовують варіант з 1 вересня відновити навчання у тих школах, де є бомбосховища. Проте, за словами заступника міністра освіти Андрія Вітренка, треба бути реалістами, бо все залежатиме від безпекової ситуації в країні.

Водночас він не вказав, скільки шкіл в Україні забезпечені бомбосховищами. Наразі Міністерство освіти проводить аудит шкіл щодо питання, чи є в них бомбосховища та відповідні засоби, щоб убезпечити дітей та педагогічних працівників.

А чи планують із 1 вересня запустити повноцінний навчальний процес у загальноосвітніх закладах Бориспільської ОТГ, «ТС» запитала у начальниці управління освіти і науки Тетяни Павленко.

За її словами, у громаді розпочали роботу ті дитсадки, в яких є підвальні приміщення, а це 44 групи. Решта до 30 травня працювали дистанційно. З початком оздоровчого періоду садочки без підвальних приміщень зачинилися, а їх працівники т підуть у відпустки за погодженим графіком.

«Батькам таких дошкільних закладів потрібно звернутися до управління та написати заяву на тимчасове зарахування до чергової групи садочка, де є така група. Перевага надається дітям, батьки яких (хоча б один із них) працюють в критичній інфраструктурі й нададуть довідку, що відвідування садочка є обов’язковим», – наголосила Т. Павленко.

Стосовно шкіл, додала посадовиця, поки говорити рано. Цього року навчальний рік закінчився й поступово готуватимемося до початку нового навчального. Яким чином розпочнеться навчальний рік, «на жаль, ніхто не може сказати».

Натомість Т. Павленко зазначила, що в кожному загальноосвітньому закладі є укриття – десь менше, а десь більше, проте, вважає вона, потрібно дочекатися офіційної інформації. Далі рішення мають прийняти військові районні адміністрації й лише тоді про відновлення навчання вирішуватимуть на місцевому рівні.

Інф. «ТС»

Share Button